Mac, iPhone a iPad. Správu IT nechte na nás.

Poskytujeme kompletní IT správu firmám, které k práci používají Mac, iPhone a iPad. Spravujeme firemní sítě, cloudové služby, koncové stanice a pomůžeme i s technickými projekty. Co přesně vám můžeme nabídnout?

IT outsourcing

S radostí budeme vaše
externí IT firma

Servery a úložiště

Starost o servery
a data nechte na nás.

IT projekty

Pomůžeme s digitální transformací. A nejen to.

Konzultace

Poradíme, vysvětlíme
a ukážeme, jak na to.

Cloud a web

Přechodu do cloudu se
s námi bát nemusíte.

Aplikace a CRM

Doporučíme a nastavíme vhodné aplikace pro práci.

Správa IT

Nabízíme správu Apple zařízení, vzdálenou podporu, audity a pravidelné návštěvy.

Apple produkty se dnes staly nedílnou součástí našich osobních i profesních životů. Právě ve firmě musí tyto produkty správně fungovat např. s tiskárnou, síťovými prvky, datovým úložištěm a se spoustou aplikací a programů. Zajistíme nejen pravidelnou kontrolu a údržbu všech zařízení, ale také jejich bezproblémový chod v kombinaci s firemní sítí a potřebami vaší firmy.

Servery a úložiště

Postaráme se o nastavení a monitoring datových úložišt, MDM, mail a Linux serverů.

Bezpečná dostupnost dat a server s minimálními výpadky. Dvě velmi důležité oblasti pro správné fungování každé firmy. Kromě samotné údržby a monitoringu těchto oblastí vám také pomůžeme při výběru a nastavení Mail serveru, MDM (Mobile Device Management) řešení a pomůžeme při stavbě datového úložiště.

IT Projekty

Pomůžeme s topologií a stavbou firemní sítě, digitální transformací a hromadným nasazením zařízení.

Technologický svět se vyvíjí každý den. Neustále se objevují nové možnosti, ale i hrozby, a je potřeba na ně reagovat. Pomůžeme vám projít digitální transformací a zajistíme, aby se vaše firma mohla spolehnout na své technické zázemí. Navrhneme topologii sítě a postaráme se o hromadné nasazení Apple zařízení do stávajícího prostředí - a to ještě není vše.

Konzultace

Firmám, které mají své IT oddělení, nabízíme také poradenství a konzultace.

Kontaktovat nás můžete na různých místech. Ať už používáte Slack, Twitter, Facebook Messenger, Zprávy, nebo Instagram, poradíme kdekoliv. V případě spolupráce také můžete pro komunikaci využít náš online portál.

Cloudové a webové služby

Převedeme firmu do cloudu včetně dat, e-mailů, úložiště, domén a dokumentů.

Spolupráce na dokumentech v reálném čase, cloudové úložiště, online porady, e-maily, kalendáře a další. Pokud zvažujete přechod firmy do cloudu, pojďte do toho s námi a Google Google Workspace. Jako autorizovaný partner vám pomůžeme s nasazením, zaškolením a správou. Poskytneme vám také webhosting a správu domén. Buďte s námi online.

Aplikace a CRM

Doporučíme a nastavíme vhodné aplikace. Pomůžeme i s nasazením CRM systémů.

Aplikací je dnes plný internet a není snadné se v nich vyznat. Většina z nich nabízí celou řadu funkcí, které ne každý využije a zbytečně odrazují od používání. Vybereme vám a nastavíme takové aplikace, se kterými budete rádi pracovat a lehce se v nich zorientujete. Poradíme také při výběru CRM systému, který vám usnadní řízení firmy a práci s klienty.

Jak celý proces probíhá?

Vstupní schůzka

Společně se pobavíme o vašich potřebách.

Zaslání nabídky

Doručíme nabídku a řešení vašeho požadavku.

Pravidelná podpora

Zabezpečíme akutní i pravidelnou technickou podporu.

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center