Staráme se o firmy,které používajíApple k práci

Naše mise

Nechceme být jen dalším Apple prodejcem v Česku a na Slovensku. Chceme firmám nabízet komplexní služby a vymýšlet možnosti, jak nejlépe Apple produkty do firmy implementovat v kombinaci s firemní sítí a aplikacemi. Tím klientům šetříme čas i peníze.

Homepage center

Proč jsme založili wefree?

Většina Apple partnerů soustředí své aktivity na koncový prodej, ale firemní Apple řešení opravdu chybí. Navzdory tomu, že se Apple ve firmách neustále rozrůstá a dostává do popředí. Zároveň víme, že firmy mají velmi odlišné nároky na hardware, ale i technickou podporu. Proto chceme toto místo zaplnit a o firmy se postarat tak, aby se mohly v klidu věnovat svému druhu podnikání.

S klienty komunikujeme otevřeně a férově. I proto jsme zavedli naši minutovou sazbu, takže se nestane, že byste netušili, za co platíte.

Filip Nerad

Projekty a podpora

Filip dohlíží nejen na celý technický tým, ale také na všechny projekty. “Rád vymýšlím řešení, které klientům umožní soustředit se na práci, ne na chyby v technickém zázemí. Baví mě vysvětlování problémů klientům a šťastné pohledy klientů při jejich nápravě”.

Jan Tůma

Obchod a marketing

Honza má na starosti rozvoj firmy a nové firemní projekty. “Na práci mě baví komunikace s lidmi napříč všemi obory a lov nových příležitostí. Díky tomu neupadám do stereotypu a snažím se neustále posouvat firmu kupředu”.

Pavel Šafařík

Apple konzultant

Pavel je náš Apple konzultant, který je vždy připraven vyřešit technické požadavky našich klientů. "Na práci mě nejvíce baví spojení technologií a komunikace s lidmi. Nespokojím se s polovičním řešením a rád přijímám nové výzvy."

Homepage center