Pomáháme Appleimplementovat dofiremního prostředí

Naše mise

Nechceme být jen dalším prodejcem Apple hardware v Česku a na Slovensku. Chceme firmám nabízet komplexní služby a vymýšlet možnosti, jak nejlépe Apple produkty do firmy pořídit a spravovat je. Tím klientům šetříme čas i peníze.

Homepage center

Proč jsme založili wefree?

Většina Apple partnerů soustředí své aktivity na koncový prodej, ale firemní Apple řešení opravdu chybí. Navzdory tomu, že se Apple ve firmách neustále rozrůstá a dostává do popředí. Zároveň víme, že firmy mají velmi odlišné nároky na hardware, ale i technickou podporu. Proto chceme toto místo zaplnit a o firmy se postarat tak, aby se mohli v klidu věnovat svému druhu podnikání.

S klienty komunikujeme otevřeně a férově. I proto jsme zavedli naši minutovou sazbu, takže se nestane, že byste netušili, za co platíte.

Filip Nerad

Projekty a podpora

Filip dohlíží nejen na celý technický tým, ale také na všechny projekty. “Rád vymýšlím řešení, které klientům umožní soustředit se na práci, ne na chyby v technickém zázemí. Baví mě vysvětlování problémů klientům a šťastné pohledy klientů při jejich nápravě”.

Jan Tůma

Marketing a rozvoj

Honza má na starosti rozvoj firmy a nové firemní projekty. “Na práci mě baví komunikace s lidmi napříč všemi obory a lov nových příležitostí. Díky tomu neupadám do stereotypu a snažím se neustále posouvat firmu kupředu”.

Homepage center

Dobrý den, nevíte si rady? Poradíme!

Jak nás kontaktovat?

Napište nám zprávu a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a nařízením GDPR

Nevíte si rady a potřebujete poradit? Dejte nám na sebe číslo a my se ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a nařízením GDPR