Apple hardware,který vám sedne

Poradíme vám s výběrem produktů a vyjdeme vstříc i s financováním. Výběr doporučíme na základě potřeb a náročnosti oboru podnikání.

Finanční leasing

Nejvhodnější forma financování pro rozložení investice. Po splacení technika přechází do vašeho majetku.

Operativní leasing

Pokud potřebujete mít k dispozici nejnovější hardware, využijte možnosti operativního leasingu. Po splácení leasingu zařízení vrátíte a vyměníte ho za novější model.

Přímý prodej

Techniku si samozřejmě můžete zakoupit na přímo. Nejen, že vám techniku objednáme, ale postaráme se i o její doručení a instalaci u vás ve firmě.

Zapůjčení iPadů

Potřebujete půjčit iPady na pár dní či týdnů, např. kvůli konferenci? Tablety i s vybraným softwarem pro vás připravíme na krátkodobou zápujčku.

Pokud si nevíte rady s výběrem, stačí nám dát vědět, co člověk, pro kterého iPhone, iPad nebo Mac pořizujete, dělá. Důležitá je pro nás vaše spokojenost, ne to, abychom prodali předimenzovaný stroj za více peněz.

Homepage center

Jak celý proces probíhá?

Konzultace

Probereme s vámi představy a požadavky.

Vhodná technika

S výběrem techniky poradíme nebo ji přímo vybereme.

Způsob financování

Nejlepší možnost financování vybereme na základě rozpočtu a potřeb.

Objednání a dodání

Techniku objednáme, dovezeme i nainstalujeme

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center