Doporučíme a nastavímevhodné aplikace pro práci.

Vybereme vám a nastavíme takové aplikace, se kterými budete rádi pracovat a lehce se v nich zorientujete. Poradíme také při výběru CRM systému, který vám usnadní řízení firmy a práci s klienty.

CRM systémy

Obchodní zakázky, nabídky, ceníky a zápisy ze schůzek s klienty. To je CRM.

Každá firma by měla mít přehled o svých obchodních aktivitách, klientech, nabídkách a produktech. Právě k těmto účelům existují tzv. CRM systémy. Pojďme se společně pobavit o instalaci systému k vám do firmy a nastavit vše potřebné pro oživení obchodu. Samozřejmě v souladu s GDPR.

Time management

Času máme všichni málo. Pojďme si ho naplánovat a využít co nejefektivněji.

Plná e-mailová schránka, nekonečný seznam úkolů a člověk aby se v tom vyznal. Pojďme společně najít cestu, jak můžete lépe fungovat a nastavit aplikace a postupy, které vám v kombinaci s Apple produkty umožní pracovat efektivněji. Uvidíte, kolik času vám pak zbyde. Pořádek totiž není důležitý jen na stole, ale i v těch zařízeních co na něm leží.

Produktivita

Být produktivní nutně nemusí znamenat, že si budete instalovat všechny možné aplikace.

Aplikací je dnes plný internet a není snadné se v nich vyznat. Většina z nich nabízí celou řadu funkcí, které ne každý využije a zbytečně odrazují od používání. Vybereme vám a nastavíme takové aplikace, se kterými budete rádi pracovat a lehce se v nich zorientujete. Pro začátek stačí otevřít aplikaci Mail, nebo Telefon a ozvat se nám. Společně to vymyslíme.

Bezpečnost a správa hesel

Ochrana soukromí je velmi důležitá. Chraňte svoje data a údaje.

Víme, že zapamatovat si hesla ke všem aplikacím a službám je náročné a nikomu se nechce neustále dokola používat heslo “123456” nebo “heslo”. Právě pro tyto účely slouží šifrované trezory, které nejen že hesla bezpečně uchovávají, ale také vám silná hesla doporučí. Součástí naší IT správy je i starost o bezpečí vašich dat a ochrana soukromí.

Jak celý proces probíhá?

Vstupní schůzka

Společně se pobavíme o vašich potřebách.

Zaslání nabídky

Doručíme nabídku a řešení vašeho požadavku.

Pravidelná podpora

Zabezpečíme akutní i pravidelnou technickou podporu.

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center