Představujeme wefree care portál

Je vhodný pro každého, kdo k práci používá iPhone, iPad nebo Mac. K dispozici je e-learning, helpdesk, nákup a evidence zařízení.

Všechno, co jste kdy potřebovali,
jednoduše a online

Helpdesk

Komplexní systém na řešení všech technických požadavků.

Výuka

Stále se rozrůstající databáze návodů, článků a videokurzů.

Zařízení

Jednoduchá evidence zařízení a kontrola záruk.

Objednávky

Všechny Apple produkty a příslušenství na jednom místě.

Nastavení

Upravte si portál jak potřebujete

Uživatelé

Nastavení oprávnění a přístupů všem zaměstnancům.

Flexibilní řešení

Portál vám dává do rukou několik modulů, které si můžete aktivovat podle potřeb. Pokud ho chcete využít pro svůj druh podnikání, rádi vám odemkneme všechny funkce, včetně správy klientů.

Modul

IT Helpdesk

Doplňková služba k už tak skvělým produktům, jakými jsou iPhone, iPad a Mac. Jednoduše zadáte problém a my ho v co nejkratším možném čase vyřešíme. Vzdáleně, osobně nebo po telefonu.

Modul

E–learning

Neustále se rozšiřující databáze návodů, článků a videokurzů, která pomůže všem uživatelům rozšířit své znalosti a dozvědět se něco nového a užitečného.

Modul

Objednávkový systém

Nákup Apple produktů nebyl nikdy jednodušší. Kromě výše zmíněných modulů totiž můžete přes portál nakupovat produkty, včetně objednání operativního, nebo finančního leasingu. Zařízení si navíc rovnou přidáte do evidence.

Modul

Evidence hardwaru

Nové, ale i stávající produkty si jednoduše přidáte do evidence, přiřadíte zaměstnance a ihned máte přehled o tom, kdo ve firmě používá jaké zařízení. Portál navíc kontroluje záruky a upozorní vás, když se blíží konec.