S radostí budemevaše externí IT firma

Na základě vstupního auditu vám navrhneme vylepšení síťové infrastruktury, postaráme se o hardware i instalaci a zajistíme vám technickou podporu. Co dalšího vám nabízíme?

Analýza technického zázemí

Provedeme audit technického stavu firmy a vypracujeme návrh na zlepšení.

Pokud se pro nás rozhodnete, naším první krokem bude audit stávajícího stavu vašeho technického zázemí. Provedeme kontrolu sítě a všech síťových prvků, koncových stanic, úložišť, hostingů a serverů. Navrhneme zlepšení a postaráme se o nápravu chyb, které se při auditu objevily.

Správa Apple zařízení

Údržbu a správu Maců, iPhonů, iPadů a dalších zařízení nechte na nás.

Aby všechna zařízení správně a dlouho fungovala, potřebují pravidelnou údržbu systémů a souborů. Pokud se vám zdá, že Mac nefunguje jak má, ne vždy je hned nutné kupovat nový. Díky pravidelné údržbě zajistíme, že vám zařízení poslouží několik let a práce s nimi bude zábavou.

Vzdálená podpora

Osobní kontakt je pro nás důležitý, ale ne vždy je možný. Připojíme se proto i vzdáleně.

Pro vzdálený přístup používáme aplikaci TeamViewer, díky které jsme schopni na dálku ovládat váš Mac a opravit, co je potřeba - samozřejmě s vaším souhlasem. Stačí nás kontaktovat, zaslat přístupové údaje a pustíme se do práce.

Pravidelné návštěvy

Garantujeme vám technickou podporu v předem domluveném rozsahu. Spolehněte se na nás.

Některé věci vzdáleně nevyřešíme a je proto potřeba osobní návštěva. Společně si domluvíme pravidelné termíny návštěv, kdy se postaráme nejen o požadavky zaměstnanců, ale také o údržbu sítě a koncových stanic. Můžeme se u vás zastavit?

Uživatelská podpora

Stejně jako o zařízení, postaráme se i o požadavky vašich zaměstnanců.

Každý se chce soustředit jen na svou práci a nechce zbytečně trávit čas hledáním návodů a postupů, jak vyřešit konkrétní problém. Třeba napsání iMessage zabere podstatně méně času. Napište nám a my se o to postaráme.

Jak celý proces probíhá?

Vstupní schůzka

Společně se pobavíme o vašich potřebách.

Zaslání nabídky

Doručíme nabídku a řešení vašeho požadavku.

Pravidelná podpora

Zabezpečíme akutní i pravidelnou technickou podporu.

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center