#applevpraci

iCloud není jenvzdálenéúložiště dat

Martin Světlík - fotka
Lektor: Martin Světlík

Apple konzultant

Tento kurz vás přesvědčí o tom, že iCloud není jen úložiště dat. To umí dnes kde kdo. iCloud je šikovná rodina internetových služeb, díky které můžete z kombinace více Apple produktů dostat opravdu maximum. V tomto kurzu se zaměříme na to, jaké role iCloud plní a jak k nim přistupovat. Řekneme si, zda se vyplatí si připlatit za dodatečné úložiště, proč na iCloud ukládat i citlivá data, jak jej zabezpečit a jak jej využít naplno pokud máte vedle Maca i iPhone nebo třeba iPad a Apple Watch.

Pro koho je školení určeno?

Školení je určeno všem uživatelům počítačů Mac, kteří toto zařízení využívají každý den ke své práci a chtějí výchozí aplikace používat lépe než doposud. Díky tomuto školení získáte větší přehled o tom, jak si lépe plánovat čas, organizovat poznámky a úkoly a také objevíte zajímavé nástroje pro zvýšení produktivity.

“Konečně mám přehled o tom, co to ten iCloud vlastně je. Po zakoupení iPhonu jsem se ho bál zapnout a teď si přes něj synchronizuji všechna data a mám je i v Macu a iPadu.”

Obsah školení

  • Jak iCloud funguje, co nabízí a proč se ho nebát
  • Ukládáme svá data na iCloud
  • Spolupráce s ostatními uživateli
  • Synchronizace Apple zařízení v rámci celého ekosystému
  • Základy bezpečnosti cloudových služeb
Informace ke školení

Cenu za školení vám rádi vypočítáme na základě počtu uchazečů a zaslání nezávazné objednávky. Každy účastník obdrží certifikát o absolvování a materiály pro vlastní potřebu.

Délka školení: 4 hodiny

Martin Světlík - fotka
Lektor: Martin Světlík

Apple konzultant

Nezávazná objednávka

Form success

Vaše zpráva byla odeslána

Brzy se vám ozveme s odpovědí

Informace ke školení

Cenu za školení vám rádi vypočítáme na základě počtu uchazečů a zaslání nezávazné objednávky. Každy účastík obdrží certifikát o absolvování a materiály pro vlastní potřebu.

Délka školení: 4 hodiny

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center