Naučíme váss Apple produkty

I když je ovládání Apple produktů velice intuitivní, rádi vám poradíme, jak je lépe využívat, aby vydržely co nejdéle a zároveň jste z nich dostali maximum.

Apple školení

Výchozí aplikace macOS umí více než možná čekáte

Věděli jste, že ne vždy je nutné instalovat aplikace třetích stran v případě osobní produktivity? Toto školení vám ukáže jak pracovat s e-maily, rychlé tipy pro internetový prohlížeč ...

Apple školení

Můj nový kolega se jmenuje Mac a rozumíme si spolu.

Přecházíte na Mac a potřebujete se seznámit s filozofií systému macOS? Chcete si ušetřit trápení, hledání odpovědí a metodu pokus omyl?

Apple školení

Přecházíme na Mac, iPhone nebo iPad.

Dostal se vám do rukou iPhone, iPad nebo Mac a chcete se naučit s ním pracovat? Ukážeme vám jak Apple produkty fungují, jaké jsou zásadní rozdíly Mac vs. Windows a také ...

Apple školení

iCloud není jen vzdálené úložiště dat

Tento kurz vás přesvědčí o tom, že iCloud není jen úložiště dat. To umí dnes kde kdo. iCloud je šikovná rodina internetových služeb, díky které můžete z kombinace více Apple produktů dostat opravdu maximum.

 

Školení a konzultace na míru dle požadavků

Potřebujete vy nebo vaši zaměstnanci proškolit v čemkoliv jiném, co se týká Apple techniky? Není problém, náplň školení vždy připravujeme na míru po vzájemné konzultaci.

Jaká školení po nás firmychtějí nejčastěji?

Základníovládání

Poznejte skrz na skrz aplikace pro produktivitu - Mail, Kalendář, Poznámky, Připomínky.

Efektivnější ovládání

Ukážeme vám, jak využívat všechny funkce, které operační systém macOS a iOS nabízí.

Kancelářské aplikace

V čem se liší používání MS Office pro Mac a jak využívat Keynote, Pages a Numbers? Poradíme.

iCloud

Naučte se využívat všechny výhody iCloudu i ve spojení s ostatními Apple zařízeními.

Potřebujete vy nebo vaši zaměstnanci proškolit v čemkoliv jiném, co se týká Apple techniky? Není problém, náplň školení vždy připravujeme na míru po vzájemné konzultaci.

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center