Starost o serverya data nechte na nás.

Kromě toho, že vám pomůžeme při hromadném nasazení Apple produktů do firmy, postaráme se vám také o dostupnost dat, údržbu a monitoring všech serverů. Díky tomu dokážeme zajistit chod s minimálními výpadky.

MDM servery

Pomůžeme vám s hromadnou správou všech Apple zařízení. Vzdáleně a z jednoho místa.

S pomocí nástroje Apple Business Manager se postaráme o hromadné nasazení všech zařízení a o propojení s MDM serverem. V případě, že MDM server ještě nemáte, pomůžeme s výběrem a nastavením. Poté budete moci do zařízení hromadně nakupovat aplikace, spravovat jejich nastavení a distribuovat další obsah.

Disková úložiště

Velké množství dat, ihned dostupná a pracujeme na nich všichni. To jsou disková úložiště.

NAS servery jsou velmi oblíbenou volbou pro firmy, kde nelze spoléhat na rychlost internetu při spojení s daty. Navrhneme, nastavíme a zapojíme pro vás ideální řešení na míru. Dle potřeb firemních procesů mohou také tyto servery například sdílet data klientům nebo umožňovat zaměstnancům vzdálený přístup.

Mailové servery

Pomůžeme se správou i údržbou mailových serverů. V klidu se věnujte práci.

Jsme sice nakloněni cloudovým řešením poštovních serverů, ale je běžnou praxí, že firmy mají stále ještě vlastní řešení. V těchto případech jsme připraveni vám poskytnout poradenství ohledně bezpečnosti, správu těchto zařízení a monitoring jednotlivých služeb.

Linux servery

Zvládneme i Linux. Nastavíme nebo zkontrolujeme váš linuxový server a postaráme se o údržbu.

I v Apple pozitivní firmě se mohou objevit linuxové stroje, na kterých se testují projekty, hostují weby nebo slouží jako datová pole. V tomto prostředí jsme pro vás schopni obstarat jakékoliv změny. Přestavět zařízení pro úplně jiný účel, doladit nastavení dle potřeb nebo klidně jen zkontrolovat, jak na tom přístroj zrovna je.

Jak celý proces probíhá?

Vstupní schůzka

Společně se pobavíme o vašich potřebách.

Zaslání nabídky

Doručíme nabídku a řešení vašeho požadavku.

Pravidelná podpora

Zabezpečíme akutní i pravidelnou technickou podporu.

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center