Pomůžeme s digitálnítransformací. A nejen to.

Svět informačních technologií jde neustále kupředu, každý den. Pomůžeme vám udržet krok s novými technologiemi a poradíme, jaké nástroje k fungování firmy použít a jak s nimi pracovat. Jste připraveni na změnu?

Návrh topologie sítě

Vytvoříme vám plán firemní sítě, včetně zapojení a rozmístění jednotlivých prvků.

Máte problémy s připojením k internetu nebo pomalým přenosem dat z datového pole? Vytvoříme plán vaší současné sítě a ukážeme, proč nefunguje správně. Zapojíme a nastavíme tak, aby vše bylo podle vašich představ a potřeb.

Realizace firemní sítě

Rekonstrukci a stavbu nové sítě nechte na nás. Zapojíme a propojíme co bude třeba.

Při rekonstrukci nebo zařízování nové kanceláře je vždy potřeba myslet na připojení jednotlivých počítačů k síti a přehlednost v serverových řešeních. Navrhneme a zrealizujeme pro vás dle aktuální situace a zasedacího pořádku ideální řešení.

Digitální transformace

S pomocí digitálních nástrojů vám pomůžeme zefektivnit váš druh podnikání.

Chcete-li jít s dobou a reagovat rychleji na potřeby vašich klientů a partnerů, je potřeba aplikovat nové nástroje a postupy, které vám v digitální době ušetří čas a zefektivní práci. Pomůžeme nejen s přechodem z papírové formy na digitální, ale také s nastavením interních aplikací. Zvládáme i biometrické podpisy.

Stěhování firem

Stěhujete se do nových kanceláří? Zajistíme vám přesun IT zázemí.

Plánujete se přestěhovat s celou kanceláří do jiné lokality a bojíte se, že něco po přesunu nebude fungovat? Není problém, rádi se o vše postaráme. Připravíme plán kvůli minimalizaci výpadku a zajistíme hladký start v novém prostředí.

Jak celý proces probíhá?

Vstupní schůzka

Společně se pobavíme o vašich potřebách.

Zaslání nabídky

Doručíme nabídku a řešení vašeho požadavku.

Pravidelná podpora

Zabezpečíme akutní i pravidelnou technickou podporu.

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center