Poradíme, vysvětlímea ukážeme jak na to.

V případě, že se potřebujete obrátit na někoho, kdo vám pomůže s výběrem produktů, financováním a nastavením všeho potřebného, jste u nás správně. Kromě Apple poradenství jsme vám také k dispozici při plánování rozpočtu na IT. S čím dalším poradíme?

Strategie a plánování

Pomůžeme s plánováním investic do IT a vytvoříme strategii na další rok.

Nehledě na velikost, každá společnost dnes potřebuje plánovat a mít přehled o investicích. To se týká i technického zázemí. Díky průměrné životnosti produktů lze vypočítat, kdy skončí jejich provozní doba a je potřeba je vyměnit. Týká se to nejen Apple produktů, ale také tiskáren, routerů, disků a dalších zařízení. Pomůžeme i vám sestavit rozpočet na IT a vyvořit si plán na další rok.

Apple poradenství

Naučíme s Apple produkty nejen úplné začátečníky, ale i pokročilé uživatele.

Dostal se vám do rukou iPhone, iPad nebo Mac a chcete se naučit s ním pracovat? Ukážeme vám, jak Apple produkty fungují, jaké jsou zásadní rozdíly Mac vs. Windows a také si povíme něco o základních úkonech, díky kterým budete svou práci zvládat ještě lépe a Apple produkty využijete naplno.

Přechod na apple

Poradíme, jak s firmou přejít na Apple, které produkty vybrat a jak je pořídit.

Produkty do firmy vybírejte podle toho, co na něm dotyčný bude dělat. Nedoporučujeme v první řadě pořizovat produkty jen podle ceny. Pokud potřebujete poradit, jaké produkty a pro koho vybrat, rádi se o to postaráme. Zajistíme vaší firmě také bezproblémový přechod na Apple a nastavení všeho potřebného. Samozřejmě pomůžeme i s nákupem.

Jak celý proces probíhá?

Vstupní schůzka

Společně se pobavíme o vašich potřebách.

Zaslání nabídky

Doručíme nabídku a řešení vašeho požadavku.

Pravidelná podpora

Zabezpečíme akutní i pravidelnou technickou podporu.

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center