Nebojte se s námipřejít do cloudu.

Pokud zvažujete přechod firmy do cloudu, pojďte do toho s námi a Google Workspace. Jako autorizovaný partner vám pomůžeme s nasazením, zaškolením a správou. Poskytneme vám také webhosting a správu domén. Buďte s námi online.

Google Workspace

Přesvědčíme vás, že Apple má kvalitní produkty a Google nabízí skvělé služby.

Vše co jste kdy mohli potřebovat - na jednom místě a v jednom balíčku. Tvorba a spolupráce na dokumentech v týmu, e-maily na vlastní doméně, cloudové úložiště a nástroje pro komunikaci na dálku. Pomůžeme vám nejen s migrací dat do cloudu, ale také se zaškolením zaměstnanců. Navíc získáte podporu v českém jazyce a nemusíte komunikovat s automatem.

Přechod na cloud

Vše nastavíme, přeneseme potřebná data, a ukážeme, jak s cloudem pracovat.

Všichni známe iCloud. Tato služba však bohužel není stavěná pro firemní prostředí a tudíž je potřeba sáhnout po službě, která má ve firmě své místo. Jednou, nikoliv jedinou z nich je právě Google Workspace. Pomůžeme vám na cloud nejen přejít, ale také vše nastavíme a postaráme se o bezproblémový chod.

Domény a webhosting

Webové stránky někde musí běžet. Nechte je běžet s námi a taky u nás.

Když to vezmeme úplně polopatě, tak webové stránky potřebují mít doménu (nazevdomeny.cz). To je například název vaší firmy. K doméně potřebujete místo, kam vaše stránky uložíte a bude je moci někdo navštívit. No a takové místo se nazývá hosting. Chcete mít své místo na internetu?

Jak celý proces probíhá?

Vstupní schůzka

Společně se pobavíme o vašich potřebách.

Zaslání nabídky

Doručíme nabídku a řešení vašeho požadavku.

Pravidelná podpora

Zabezpečíme akutní i pravidelnou technickou podporu.

Díky wefree máme v kanceláři nejnovější Apple modely - od designu po management. A jsme nadšení - používáme super techniku, se kterou nás kluci naučili nemožné.

Reference face

Grigory Vyatkin

Mana

 
 
 
 
 

Kluci z wefree nám poskytují kompletní servis služeb. Oceňujeme individuální školení, díky nemuž využívají Apple techniku naplno i lidé, kteří si s tímto ekosystémem z počátku moc nerozuměli.

Reference face

Lukáš Kořínek

Follow Bubble

 
 
 
 
 

Díky pomoci firmy wefree s implementací produktů Apple se nám podstatně usnadnila naše práce v kolektivu. Nyní jsem on-line vždy a všude. Což v dnešní době je k nezaplacení.

Reference face

Dag Raška

ELTEQ

 
 
 
 
 

Za celou dobu co wefree známe se nám nestalo, že by se pro nás nesnažili najít to nejlepší řešení. Pokud hledáte partnera, který přemýšlí pro vás a na kterého se můžete 100% spolehnout, zavolejte jim.

Reference face

Jirka Doležal

Doller

 
 
 
 
 

wefree mě osobně pomáhá už několik let v osobním, rodinném i pracovním životě. Záměrně zmiňuju všechny kategorie, protože se od sebe výrazně liší a vyžadují velmi individuální přístup a také diplomacii. Komplexní spolupráce začíná od výběru, nákupu, nastavení až po maximální využívání všech možných produktů Apple eco-systému, které mi ve výsledku velmi usnadňují život.

Šimon Čapek

Šimon Čapek

GreenGo

 
 
 
 
 
Homepage center