Nákupní taška je zatím prázdná

Je tu prázdno.
V klidu si vyberte.

Jít nakupovat

Listopad 2023

Efektivní správa Apple zařízení v moderním podnikovém prostředí

Zefektivnění správy Apple zařízení v moderním pracovním prostředí představuje komplexní úkol. Apple poskytuje mocný nástroj v podobě Apple Business Manager (ABM), který tento proces usnadňuje. Když k tomu přidáte JAMF, což je vedoucí nástroj pro správu mobilních zařízení (MDM), vaše možnosti správy se výrazně rozšíří. Prozkoumejte společně s námi, jak vám může toto silné partnerství pomoci udržet vaši organizaci na špici technologického pokroku.

 

Co je Apple Business Manager?

Apple Business Manager (ABM) je robustní webová platforma, která organizacím umožňuje jednoduché řízení svých Apple zařízení a aplikací. Tato platforma poskytuje centralizovanou správu zařízení s iOS, macOS a tvOS a umožňuje nákup a distribuci aplikací a knih.

Posilněte svůj tým s Apple Business Managerem - komplexním řešením, které poskytuje zaměstnancům přístup k firemním zdrojům, aplikacím a obsahu prostřednictvím zabezpečených Apple ID. 

 

Co je to JAMF?

Je to komplexní řešení poskytující firmám a organizacím sadu nástrojů pro správu a ochranu Apple zařízení. Vylepšete své IT a zabezpečení s JAMF - řešením, které je známé díky svému intuitivnímu rozhraní, schopnostem automatizace a flexibilním možnostem nasazení. Bez ohledu na velikost vaší firmy jednoduše nastavíte, nasadíte a ochráníte Apple zařízení, od iPhonů a iPadů po Macy a Apple TV.

Pomocí uživatelsky přívětivého webového rozhraní JAMF navíc můžete zařízení sledovat, uplatňovat bezpečnostní předpisy a distribuovat aplikace a informace svým uživatelům. Kromě toho Jamf umožňuje automatizovat procesy, jako jsou např. aktualizace softwaru.

 

ABM a JAMF se vzájemně propojují

Zažijte bezproblémovou integraci Apple Business Manageru s JAMF, která umožňuje automatizovanou registraci zařízení a zjednodušenou správu. Jednoduše zefektivněte vaše IT prostředí, zatímco si udržíte kontrolu omezením přístupu k určitým aplikacím a funkcím.

Toto propojení umožňuje podnikům efektivně spravovat jejich Apple ekosystém a zajišťuje, že zařízení jsou konfigurována s odpovídajícími aplikacemi a nastaveními. Kromě toho nabízí JAMF další softwarové možnosti, jako je identifikace v cloudu, přístup k síti Zero-Trust a také Anti-Virus, které posilují a zabezpečují koncové uživatele v jakémkoliv podnikovém prostředí.

 

Implementace Zero Touch

Zero Touch Enrolment je automatizovaná metoda, která umožňuje IT týmům instalovat zařízení Apple bez nutnosti ručního zásahu a to rychle a efektivně. Díky JAMF můžete zařízení předkonfigurovat s potřebnými nastaveními a aplikacemi ještě předtím, než se dostanou k zaměstnanci, což zaručuje bezproblémové uvedení zařízení do provozu. Zero Touch Enrolment snižuje potřebu, aby IT personál ručně konfiguroval každé zařízení, čímž šetří čas a minimalizuje pravděpodobnost lidských chyb. Proces předběžného nasazení se skládá ze tří hlavních kroků:

  • Registrace: Plynulá registrace zařízení prostřednictvím Apple Business Manageru, která umožňuje IT administrátorům vytvářet přizpůsobené balíčky pro registraci zařízení a jejich bezproblémové nasazení.
  • Konfigurace: Pomocí politik mohou IT pracovníci upravovat nastavení zařízení, aplikace a omezení tak, aby vyhovovaly potřebám organizace.
  • Správa: Jakmile jsou profily nastaveny, mohou IT pracovníci spravovat zařízení prostřednictvím portálu JAMF, distribuovat aktualizace a nové aplikace podle potřeby.

 

Výhody nasazení "Zero-Touch"

  • Zvýšená bezpečnost: Využijte možností řešení "zero-touch" registrace od JAMF, které zajišťuje, že každé zařízení je přizpůsobeno potřebám vaší firmy. Chrání všechna spravovaná zařízení a snižuje riziko bezpečnostních chyb.
  • Konzistence: Organizace mohou zaručit, že uživatelé mají jednotný zážitek napříč všemi zařízeními tím, že je vybaví relevantním softwarem a nastavením.
  • Úspory nákladů: Nasazení "zero-touch" snižuje potřebu manuální konfigurace každého zařízení IT personálem, což přináší úspory nákladů pro jakoukoli organizaci.

 

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost a ochrana soukromí jsou klíčovými faktory, protože umožňují podnikům chránit jejich data, zařízení a klienty před kybernetickými hrozbami. Kybernetické útoky mohou vést k narušení dat, finančním ztrátám, poškození pověsti a právním následkům. Kromě ztráty obchodu mohou bezpečnostní incidenty způsobit i ztrátu důvěry klientů. Aby organizace a jejich zákazníci byli v bezpečí, je nezbytné vyvinout přísná bezpečnostní opatření a pravidla soukromí.

JAMF poskytuje nezbytné bezpečnostní a ochranné funkce, včetně autentizace a identifikace v cloudu prostřednictvím JAMF Connect a prevence proti virům a malware prostřednictvím JAMF Protect, což je kompletní bezpečnostní řešení, které nabízí vynikající ochranu proti různým útokům, jako je malware, ransomware a další kybernetické hrozby. 

 

Rádi pomůžeme

Jako certifikovaný partner Jamf přinášíme do vaší společnosti přední řešení pro centralizovanou správu Apple zařízení, což vám umožňuje efektivně a bez obtíží implementovat, konfigurovat a spravovat zařízení ve vašem firemním ekosystému. Kontaktujte nás a společně prozkoumáme, jak můžeme optimalizovat a zefektivnit správu Apple zařízení i ve vaší firmě.