Nákupní taška je zatím prázdná

Je tu prázdno.
V klidu si vyberte.

Jít nakupovat

Říjen 2023

Apple představil 24palcový iMac s čipem M3

Nový čip M3 přináší dvojnásobný výkon tomuto vynikajícímu univerzálnímu zařízení, které se nyní ještě více vymyká běžnému standardu – jeho dechberoucí ultra tenký design, doplněný o obrovský Retina 4.5K displej, zdokonaluje uživatelský zážitek na zcela novou úroveň.

Apple představil nový 24palcový iMac, osazený výkonným čipem M3, čímž posunul tento všestranný a vysoce výkonný stroj na novou úroveň schopností. Nový iMac vyniká neuvěřitelnou tenkostí a díky energeticky úspornému čipu od Apple nabízí podstatně vyšší výkon než kdy předtím. Nabízí se v sedmi oslnivých barvách, které si uživatelé oblíbili. Ve srovnání se svým předchůdcem vybaveným čipem M1 je nový iMac s čipem M3 až dvakrát rychlejší. Při přechodu z iMacu s Intelovým procesorem uživatelé zaznamenají až 2,5násobný nárůst rychlosti ve srovnání s nejoblíbenějšími 27palcovými modely a dokonce až 4násobný nárůst ve srovnání s nejvýkonnějším 21,5palcovým modelem.

 

Samozřejmě zde nesmí chybět ani impozantní Retina 4,5K displej s více než 11 miliony pixelů a miliardou barev, rychlejší bezdrátové připojení a bezproblémová integrace s iPhonem. Díky vysoce kvalitní kameře, reproduktorům, mikrofonům a operačnímu systému macOS Sonoma poskytuje iMac s čipem M3 nejlepší možný uživatelský zážitek. Je to skvělá volba pro širokou škálu uživatelů – od rodin, malých podnikatelů, přes umělce a studenty, až po hráče.

 

Bleskově rychlý čip M3

Čip M3 představuje pro řadu iMac monumentální pokrok ve výkonnosti, poskytujíc přitom 8jádrové CPU, GPU s až 10 jádry a podporu jednotné paměti o velikosti až 24 GB. Oproti předchozímu modelu s čipem M1 se jedná o zdvojnásobení výkonu. Uživatelé si všimnou zrychlení ve všech aspektech používání – od běžného multitaskingu s produktivními aplikacemi až po náročné kreativní činnosti, jako jsou úpravy fotografií ve vysokém rozlišení nebo přehrávání několika 4K video streamů současně. S výkonným GPU a čipem M3 je nový iMac schopen hardwarově akcelerovaného síťového stínování a sledování paprsků, což zajišťuje extrémně realistický herní zážitek díky vylepšenému renderování světla, odrazů a stínů. Není to však jen o hrách – i tvůrci 3D grafiky ocení tuto výkonnostní inovaci. Díky 16jádrovému Neural Enginu a nejnovějšímu mediálnímu enginu je iMac schopný nabídnout pokročilé strojové učení a video ve špičkové kvalitě.

 

Tento nový iMac s čipem M3 představuje vynikající volbu jak pro uživatele, kteří přecházejí ze starších modelů iMac s procesory Intel, tak pro ty, kteří si vybírají iMac poprvé.

Tento nový iMac s čipem M3 přináší značný nárůst výkonu a inovací pro uživatele přecházející z Intel procesorů. Ve srovnání s 21,5palcovými a 27palcovými modely iMacu s Intelem si uživatelé všimnou až čtyřnásobného nárůstu rychlosti. Zároveň si zamilují ohromující 24palcový Retina 4,5K displej, špičkovou kameru, reproduktory a mikrofony, stejně jako inovativní funkce čipu Apple, včetně Neural Engine a mediálního enginu. Noví uživatelé iMacu budou ohromeni rychlostí, která je až 4× vyšší než u konkurenčních PC s nejnovějším procesorem Intel Core i7, a displejem s 5× více pixely. Kombinace s iPhonem a dalšími zařízeními Apple dále zjednodušuje přechod na iMac a vylepšuje celkový zážitek z používání.

Nejlepší všestranný počítač na světě

iMac představuje nejlepší všestranný počítač na světě, díky své kombinaci špičkového 24palcového Retina 4,5K displeje, nejnovějších technologií bezdrátového připojení, prvotřídní kamery, reproduktorů a mikrofonů, vše ve velmi tenkém a elegantním provedení.

  • Displej: Velký a Jasný: 24palcový 4,5K Retina displej s 11,3 miliony pixelů, širokým barevným gamutem P3, více než miliardou barev a jasem 500 nitů zaručuje živé a věrné zobrazení obsahu.
  • Konektivita: Wi-Fi 6E a Bluetooth 5.3: Nová generace Wi-Fi poskytuje až dvojnásobnou rychlost stahování a nejmodernější Bluetooth připojení.
  • USB-C a Thunderbolt: Až čtyři porty, včetně dvou Thunderbolt portů pro rychlý přenos dat, a podpora gigabitového ethernetu u vybraných modelů.
  • Kamera a Zvuk: 1080p FaceTime HD Kamera a Studiové Mikrofony: Uživatelé budou perfektně viditelní a slyšitelní během videokonferencí.
  • Šest reproduktorů: Systém se šesti reproduktory a podporou prostorového zvuku pro kvalitní zvukový zážitek.
  • Design a Doplňky: Sedmičlenná Paleta Barev: Vyberte si z jedné z sedmi zářivých barev a vytvořte si styl podle svého vkusu.
  • Tenký Design: Pouhých 11,5 mm tloušťky díky integrovanému čipu Apple.
  • Barevně Sladěné Doplňky: Klávesnice, myš a trackpad ve stejném odstínu jako iMac.
  • Touch ID: Bezpečný a rychlý přístup, platby a stahování aplikací.