Nákupní taška je zatím prázdná

Je tu prázdno.
V klidu si vyberte.

Jít nakupovat

Říjen 2023

Proč stále více firem přechází na Apple produkty

V posledních letech dochází k nárůstu počtu firem, které přecházejí na produkty společnosti Apple. Tento trend je výsledkem kombinace faktorů, které zahrnují výkon, bezpečnost, integraci a uživatelský komfort. Společně s našimi klienty jsme se na toto téma pobavili a dali dohromady hlavní důvody, proč si pro svou práci vybrat právě Mac, iPhone a iPad. Pojďme se na to podívat. 

 

Výkon a spolehlivost

Počítače Mac jsou vybaveny výkonnými procesory, vysokou kapacitou RAM a rychlými SSD disky, což zajišťuje rychlou a plynulou práci i při náročných úlohách. iPhone a iPad také poskytují vynikající výkon, a to díky optimalizaci mezi hardwarem a softwarem.

 

Bezpečnost

Apple klade velký důraz na bezpečnost svých zařízení. Jejich systémy jsou známé svou odolností vůči virům a malware. Apple také pravidelně vydává bezpečnostní aktualizace a opravy, aby udržel svoje zařízení v bezpečí. Firmy oceňují také možnosti, které Apple nabízí v oblasti správy zařízení a ochrany dat, jako je například funkce FileVault pro šifrování disku.

 

Spolupráce

Produkty Apple jsou navrženy tak, aby spolu dokonale spolupracovaly. Uživatelé mohou snadno sdílet soubory mezi Macem, iPhonem a iPadem pomocí funkce AirDrop, nebo mohou pokračovat v práci z jednoho zařízení na druhém díky funkci Handoff. Tato bezproblémová integrace zvyšuje produktivitu a šetří uživatelům čas.

 

Kvalita a design

Apple produkty jsou známé svým elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování. Mac, iPhone i iPad je vyroben z prémiových materiálů a jsou navrženy tak, aby byly tenké, lehké a snadno přenosné. Tento aspekt je pro firmy důležitý, zejména pokud jejich zaměstnanci často cestují nebo pracují na cestách.

 

Ekosystém

K dispozici je široká škála aplikací a doprovodného softwaru, speciálně navrženého pro ekosystém Apple, což zahrnuje i profesionální aplikace pro kreativní práci, jako je grafický design, video editace nebo hudební produkce. Kancelářské aplikace Apple nabízí zcela zdarma, stejně jako aktualizace a nové verze operačních systémů.

 

Podpora od wefree

Nabízíme širokou škálu podnikových řešení a služeb, včetně konzultací pro integraci zařízení Apple do firemní infrastruktury, řešení pro správu mobilních zařízení (MDM) a bezpečnostní řešení. Naše služby tak pomáhají firmám zabezpečit jejich zařízení, spravovat aplikace a data a zjednodušit IT procesy.

 

Apple do firmy patří

Přechod firem na produkty Apple je poháněn kombinací výkonu, bezpečnosti, integrace produktů, kvality designu a podpory. I když mohou být produkty Apple dražší než konkurence, mnoho firem shledává, že investice se vyplatí díky zvýšení produktivity, bezpečnosti a celkové spokojenosti uživatelů. V dnešní době je pro firmy klíčové mít k dispozici spolehlivé a výkonné technologické nástroje, a produkty Apple tuto potřebu dokonale splňují.