Typy mobilních aplikací

Posted by | No Tags | Články | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Typy mobilních aplikací

Aplikace pro chytré telefony mají různé účely, od jednoduché prezentace, přes mobilní e-shop, až po hry a složité integrace do korporátních systémů. My vám rádi pomůžeme s tvorbou všech typů aplikací.

Prezentace

Klienti chtějí mít kontakt se společností se kterou jsou spokojeni a navíc chtějí mít přehled o jejích pobočkách, slevách, novinkách nebo mít v telefonu váš kontakt a možnost se na pár kliků k vám co nejrychleji dostat. K tomu všemu slouží prezentační aplikace.

Pomocník

Televizní ovladač ve smartphonu, svítilna, kniha receptů… máte nápad? Přijďte se k nám poradit jak nápad převést v realitu.

E-shop

Každý návšťěvník eshopu občas potřebuje objednat opravdu rychle. Klienti často objednávají jídlo v tramvaji cestou domů, vybírají oblečení než jdou spát. Nepromarněte tyto chvíle a dejte uživatelům možnost prohlédnout si vaše zboží pohodlnou cestou kdy se jim to právě hodí.

Systémová integrace

Máte rozsáhlý systém pro interní správu? Dejte sobě a svým zaměstnancům možnost přistupovat do portálu pohodlně přes mobilní aplikaci.

Hra jako marketing

Velmi účinný nástroj pro firmy, které se chtějí dostat hravým způsobem do podvědomí svých potencionálních klientů.

Městský průvodce

Výhody jako mapy, offline přístup a notifikace hrají mobilním aplikacím do karet. Nechte si vytvořit průvodce městem a zpříjeměte tak volné chvíle svým návštěvníkům.

Individuální produkt

Máte nápad na aplikaci která se neřadí do výše zmíněných kategorií? Napište nám a společně vytvoříme skvělý produkt!

Můžeme vám vypracovat nezávazný návrh?Kontaktujte nás