Taxi stávkuje, jezděte službou Uber. Nabízí už i provázání s Apple mapami

Posted by | · · · | Tipy | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Taxi stávkuje, jezděte službou Uber. Nabízí už i provázání s Apple mapami

Taxikáři stávkují a nikdo neví, kdy se zase rozhodnou, že přestanou jezdit. Jestli potřebujete rychlý odvoz na nějaké místo po Praze, Bratislavě, nebo třeba Vídni, integrujte si službu Uber přímo do Map od Applu.

 

Mapy od Applu se zlepšují každým rokem a nabízejí mimo jiné šikovnou vychytávku v podobě integrace služby Uber. Ta vám pak přímo v mapách může nabídnout odvoz na vyhledané místo.

Uber taxi

Po instalaci si ověřte v nastavení iPhonu, zda máte provázání zapnuté. Jděte do Nastavení – Mapy – Uber. Díky tomuto přepínači pak uvidíte v aplikaci Mapy možnost přivolání této taxi služby rovnou z prostředí aplikace. Dole si jen místo volby Auto přepněte na Jízda.

 

Uber je dostupný zatím pouze ve velkých městech

Taxi služba je k dispozici u nás zatím pouze v Praze. Také se s ní můžete setkat v ostatních evropských metropolích a samozřejmě i za mořem v USA. Přehledný seznam všech míst, kde je dostupná, naleznete na oficiálních stránkách. Není jisté, jakým regulacím bude v budoucnu podléhat a je dokonce možné, že u nás bude velmi omezena nebo dokonce zakázána.

Můžeme pomoci jinak?Kontaktujte nás