Pomáháme firmám s Apple produkty

Posted by | No Tags | Naše služby | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pomáháme firmám s Apple produkty

Soustředíme se primárně na potřeby klientů, kteří pro svou práci využívají technologie od společnosti Apple. Firmám, které Mac, iPhone nebo iPad nevyužívají, ale zvažují přechod na tyto produkty, pomůžeme s hladkým a rychlým přechodem.

Pro koho a proč to děláme

Spousta kreativních firem v České republice využívá pro svou práci počítače typu Mac z jednoho prostého důvodu. Tato zařízení fungují spolehlivě, jejich rozhraní je intuitivní a proto uživatelé mohou čas strávený na těchto zařízeních využít efektivně. Čas od času je ovšem potřeba zařízení zkontrolovat, implementovat do stávající sítě, nastavit tiskárny, nainstalovat potřebné aplikace, nakonfigurovat síťové prvky nebo i jen vysvětlit, co je to vlastně ten iCloud.

IT technik se Vám na plný úvazek nevyplatí a tak zvolíte způsob „pokus – omyl“, popřípadě zavoláte na technickou podporu společnosti Apple, kde vám nemusí vždy poradit. V tento okamžik přicházíme my a naše dlouholeté zkušenosti z firemního prostředí.

Účtujeme jinak. Lépe.

Od začátku naší spolupráce platíte jen za to, co se skutečně udělá a s čím jste spokojeni. Z tohoto důvodu tak nemáme nastavenou hodinovou sazbu, ale účtujeme si po minutách. Takže strávíme-li s prací pro vás 20 minut, budeme účtovat pouze a jen 20 minut.

Pečlivě jsme počítali a vymýšleli tzv. „minutovou sazbu“ a ve finále vás minuta strávená s námi vyjde na 16,- Kč bez DPH.

Jak to s námi funguje

Stačí nám zavolat, popřípadě zaslat požadavek a my se co nejdříve ozveme zpět. Společně probereme všechny důležité kroky a nastavíme rozměr naší možné spolupráce. První informativní schůzku provedeme například nad šálkem dobré kávy a společně se lépe poznáme.

 

Můžeme pomoci jinak?Kontaktujte nás