Tisková zpráva: wefree spouští operativní a finanční Apple leasing pro firmy

Posted by | · · | Články · Naše služby | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tisková zpráva: wefree spouští operativní a finanční Apple leasing pro firmy

Operativní a finanční leasing je již nějakou dobu využíván u automobilů, ale v IT světě tato služba není stále tak rozšířená. Existuje splátkový prodej pro koncové uživatele, který si u prodejců jednoduše vyřídíte, ale co takhle „splátkový prodej pro firmy“? Počínaje dnešním dnem si můžete do firmy pořídit Apple hardware za měsíční částku, která je daňově uznatelným nákladem.

Operativní a finanční leasing představuje nejsnazší cestu k novým produktům. Pronajměte si do firmy Mac, iPhone nebo iPad za velmi výhodných podmínek a bez jakýchkoliv počátečních nákladů.

Hlavní výhody leasingu

Využití operativního, či finančního leasingu je možné pouze pro právnické osoby (firmy) a na začátek postačí, když máte představu o produktech, které si do firmy chcete pořídit / pronajmout. Hlavní výhodou operativního leasingu je samotné využívání produktů. Vzhledem k tomu, že po skončení doby pronájmu zařízení vracíte zpět, nemusíte řešit další využití těchto produktů. Po uplynutí časového období hardware vrátíte a dostanete nové modely. Takže neplatíte celé zařízení, jen jeho opotřebení za dané období. Firma navíc nemusí skládat počáteční akontaci.

Minimální částka pro financování je 100.000,- Kč / bez DPH (např.: 2x MacBook nebo 4x iPhone).

Proč využít Apple leasing

Trh technologií se mění každým dnem. Apple nám nové produkty představuje každý rok a digitální transformace většinou představuje vysoké náklady a nezbývají poté prostředky na další rozvoj firmy. Myšlenka Apple leasingu pomůže firmám pracovat na nejnovějším vybavení a pravidelně obměňovat hardware na pracovišti, bez vysokých investic placených předem.

Firma má k dispozici nejnovější hardware, který zvýší produktivitu, zabrání hromadění starého hardwaru a zaměstnanci budou spokojeni, neboť pracovat s Apple produkty je také jistá forma benefitu.

Operativní vs. finanční leasing

V případě operativního leasingu hradíte měsíční částku (nájemné) na předem stanovené období (12-60 měsíců). Po celou dobu leasingu není zařízení v majetku vaší firmy a jakmile pronájem skončí, vracíte jej zpět. To však neplatí v případě finančního leasingu. Zde po uplynutí časového období přechází zařízení do majetku vaší firmy.

Nenáročné podmínky

K uzavření smlouvy o poskytování leasingu není potřeba žádných složitých úkonů a nenajdete zde žádné složité podmínky. Jste-li firma, která na trhu existuje více jak 2 roky a máte k dispozici finanční výsledky za poslední rok, poskytnutí úvěru nebude žádný problém. Jakmile máte vybraný hardwarový balíček, co nejdříve od nás obdržíte individuální cenovou nabídku. Bude-li vše v pořádku, proběhne schvalovací proces, který netrvá déle než 2 pracovní dny. Poté následuje jen oboustranné podepsání smlouvy a následné dodání hardwaru do firmy.

Historie firmy (min. 2 roky), finanční výsledky za poslední rok a hardwarový balíček, který si chcete pronajmout

Jak postupovat v případě zájmu

Služba operativního a finančního leasingu má svou vlastní webovou stránku, která slouží pro komunikaci s klienty a médii. Máte-li o leasing zájem, jednoduše nás můžete kontaktovat přes webový formulář zde a nejpozději do 24 hodin se ozveme zpět. Společné vybereme vhodné produkty do vaší firmy a vypracujeme cenovou nabídku, ve které najdete měsíční splátku (ta se po dobu pronájmu nemění), celkové navýšení, sumu splátek po uplynutí časového období a dobu trvání leasingu. Poté společně doladíme všechny potřebné detaily a na závěr dodáme produkty do firmy.

Máte zájem o pronájem?Kontaktujte nás