Nový iPhone X – první seznámení

Posted by | | Články | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nový iPhone X – první seznámení

iPhone X má revoluční design s fantastickým 5,8palcovým Super Retina displejem přes celou plochu, Face ID k bezpečnému odemykání pouhým pohledem, dvojitým 12MP fotoaparátem s dvojitou optickou stabilizací obrazu, portrétním režimem s portrétním nasvícením, TrueDepth kamerou pro selfíčka v portrétním režimu a expresivní emotikony Animoji, A11 Bionic – vůbec nejvýkonnějším a nejchytřejším čipem ve smartphonu, bezdrátovým nabíjením, odolností vůči vodě a prachu a iOS 11. iPhone X je budoucnost iPhonu.

Opravdu revoluční design

Přední a zadní část jsou vyrobeny z vůbec nejodolnějšího skla na smartphonu a dodává se ve dvou barevných verzích: vesmírně šedé a stříbrné. Celou konstrukci odolnou proti vodě, polití a prachu obepíná a zpevňuje proužek z nerezové chirurgické oceli.

 

 

5,8 palcový displej. Nyní Super Retina.

OLED panel vyrobený speciálně pro Apple má fantasticky věrné barvy, dokonale temnou černou, vysoký jas a kontrastní poměr milion ku jedné. Filmy a fotky na HDR displeji vypadají skvěle. Široký barevný gamut a True Tone umožňují nejlepší zobrazení.

 

 

6-ti jádrový čip A11 Bionic

Vůbec nejvýkonnější a nejchytřejší čip ve smartphonu disponuje šesti jádry a neuronovým enginem pro strojové učení.

Face ID

Bezpečně iPhone X odemkne. Systém TrueDepth kamery snímá data obličeje tak, že na něj promítá a analyzuje přes 30 000 neviditelných bodů. Z těch pak sestavuje přesnou hloubkovou mapu obličeje. Face ID funguje uvnitř, venku i v naprosté tmě. Technologie je navržená tak, aby se nedala ošálit fotkou ani maskou.

 

 

TrueDepth kamera

7MP kamera je vybavená inovativním systémem rozpoznávání hloubky pro portrétní režim s portrétním nasvícením (beta verze) pro selfíčka.

Animoji

Zachyťte své výrazy pomocí TrueDepth kamery včetně hlasu v některém ze 12 různých emotikonů Animoji, které můžete posílat ve Zprávách.

 

 

Dvojitý 12MP fotoaparát

Dvojitá optická stabilizace obrazu a větší a rychlejší 12MP snímač pro ještě lepší fotky. Portrétní režim s portrétním nasvícením (beta verze) pro efekt studiových světel v reálném čase. Fotoaparáty pomocí mapování obličeje a hloubkových map dosahují úžasných stínů, efektů bodových světel a dalších efektů. Natáčení videa v rozlišení 4K rychlostí až 60 snímků za sekundu a zpomaleného videa v rozlišení 1080p s rychlostí až 240 snímků za sekundu.

 

 

Bezdrátové nabíjení

Díky skleněným zádům a integrovanému nabíjecímu systému se iPhone X může nabíjet bezdrátově, dokonce i s nasazeným krytem. Funguje s Qi nabíječkami (prodávají se zvlášť), které jsou často dostupné v autech, kavárnách, hotelích, na letištích i v některém nábytku.

 

 

Chcete si některý z produktů rezervovat?Kontaktujte nás