Google spouští novou aplikaci Hangouts Chat, má konkurovat Slacku

Posted by | · · · | Články | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Google spouští novou aplikaci Hangouts Chat, má konkurovat Slacku

Firemní komunikace nyní probíhá většinou ve specializovaných aplikacích a alespoň ta interní se přesouvá z překonaného mailu. Takovým etalonem je dnes Slack. Výborná multiplatformní aplikace pro komunikaci v týmu. Hangouts Chat od Googlu se snaží Slacku konkurovat a přidává i umělou inteligenci.

 

Každý, kdo má předplatné programu G Suite (dřívější Google Apps) si může zkusit Hangouts Chat. Začít můžete na oficiálních stránkách společnosti. Aplikace nabízí podobné funkce jako už zmiňovaný Slack, ale vývojáři zde šli více do hloubky umělé inteligence, a tak se můžete s chatbotem domlouvat na vytvoření události v kalendáři, rezervaci zasedaček nebo vyhledání důležitých souborů.

 

Hangouts Chat je k dispozici na Mac, Windows, iOS i Android

Obchodníci pracují kvůli image na Macu, vývojáři kvůli kompatibilitě na Windows a každý používá ještě mobilní zařízení. Pro všechny případy je plikace Hangouts Chat připravena a bude vám taky všude fungovat.

Zdroj: Macrumors.com

Můžeme pomoci jinak?Kontaktujte nás