Co nám Apple představil na úterním eventu + ceník pro ČR

Posted by | · | Články | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co nám Apple představil na úterním eventu + ceník pro ČR

První akce, kterou Apple uspořádal v nově otevřeném divadle Stevea Jobse, je za námi a kalifornský gigant i tentokrát ukázal, že má pořád světu co ukazovat. Opět jsme mohli nahlédnout do statistik společnosti, včetně úchvatného počtu 65 000 zaměstnanců po celém světě.

 

 

„Sál otevřel“ hlas Stevea Jobse, který běžel na pozadí a Tim Cook se slzami v očích povyprávěl o tom, jakou osobností Jobs byl. Padlo také několik slov o nově postaveném Apple Campusu, kde se nachází i zmíněné divadlo. Po těchto informacích teprve začala ta pravá jablečná smršť novinek.

Apple Watch Series 3 s LTE modulem

Jako první spatřily světlo světa hodinky Apple Watch Series 3, které budou disponovat LTE modulem s elektronickou SIM kartou (eSIM). Budeme si asi muset nějakou dobu počkat na vyjádření českých operátorů, kdy bude tato SIM karta podporována také v České republice. Hodinky mimo jiné nabídnou zcela nové řemínky a lepší hardware, který zajistí ještě rychlejší odezvu pro uživatele. Výdrž baterie bohužel zmíněna nebyla, ale je možné i zde očekávat menší zlepšení.

Ceník pro Apple Watch Series 3

38mm, sportovní řemínek, hliník -> 9 790 Kč

42mm, Sportovní řemínek, hliník -> 10 690 Kč

Zdroj: apple.cz

Všechny modely Apple Watch mají Bluetooth a Wi‑Fi. Apple Watch Series 3 (GPS) mají navíc vestavěnou GPS na měření vzdálenosti, sledování tempa a záznam trasy při tréninku bez iPhonu.

iPhone 8 a 8 Plus

Dalším opravdu zajímavým produktem je nový iPhone 8, který se dočkal jen „menší“ aktualizace. Vzhled je téměř totožný s iPhone 7, ale novinkou jsou skleněná záda telefonu, podobně jako u iPhone 4 a 4S. Údajně se jedná o nejodolnější sklo, které se u smartfonů použilo. Procesor se v této generaci nazývá A11 Bionic a opět slibuje rychlejší odezvu a zpracování požadavků uživatele.

 

Navíc iPhone 8 disponuje 6-ti jádrovým procesorem a je k dispozici v kapacitách 64GB a 256GB. Barevné provedení je „chudší“ o variantu Rose Gold. V nabídce jsou tak tyto barvy: stříbrná, vesmírně šedá a zlatá. Fotoaparát také prošel vylepšením a model 8 Plus nabídne duální 12MPx fotoaparát a model 8 získal optickou stabilizaci obrazu, kterou nabízel pouze předchozí model v provedení Plus.

Ceník pro iPhone 8 a 8 Plus

iPhone 8, 64GB -> 20 990 Kč

iPhone 8, 256GB -> 25 490 Kč

iPhone 8 Plus, 64GB -> 23 990 Kč

iPhone 8 Plus, 256GB -> 28 490 Kč

Zdroj: apple.cz

iPhone 8 má elegantní skleněnou konstrukci. Nejoblíbenější foťák na světě v novém. Vůbec nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. Pohodlné bezdrátové nabíjení. A nevídané možnosti rozšířené reality. iPhone 8 představuje novou generaci iPhonu.

iPhone X – revoluce na poli smartfounů

Ta největší novinky přišla bezpochyby na konci celé konference. Apple nám představil kompletně přepracovaný iPhone, s označením X (deset). Tento model nabízí zcela nový Super Retina displej, technologii Face ID, která rozpozná váš obličej a umožní například pomocí obličeje odemknout telefon, či animovat emotikony, které se nově nazývají Animoji.

Dále tu máme 12MPx duální fotoaparát s optickou stabilizací, režim Portrét s funkcí Portrait Lightning, bezdrátové nabíjení a co je hlavní, již nemá domovské tlačítko. Model X má displej do krajů a již žádné tlačítko na spodní části. Podle společnosti Apple se jedná o revoluční design, na který jsme dlouho čekali. Samozřejmostí jsou také skleněná záda, jako v případě iPhone 8 a barevné provedení nabídne pouze stříbrnou a vesmírně šedou variantu.

Ceník pro iPhone X

iPhone X, 64GB -> 29 990 Kč

iPhone X, 256GB -> 34 490 Kč

Zdroj: apple.cz

iPhone jsme si vždycky představovali jako zařízení, které je vlastně jen obrazovka. Které ustoupí tomu, co na něm zrovna děláš. A které je tak inteligentní, že reaguje na dotyky, slova i pohledy. S iPhonem X jsme tuhle představu proměnili v realitu. Takhle vypadá budoucnost.

 

Podrobnější recenze vám přineseme hned co to půjde. Doufáme, že se tak stane již brzy, neboť zahájení prodeje pro iPhone 8 se plánuje na 29.září a na iPhone X 3.listopadu. Máte-li zájem rezervovat si některý produktů, určitě nám můžete napsat a my se vám co nejdříve ozveme zpět.

 

Chcete si některý z produktů rezervovat?Kontaktujte nás