Apple Park, nové sídlo americké společnosti, je zaměstnancům nebezpečné

Posted by | · · · · · | Články | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Apple Park, nové sídlo americké společnosti, je zaměstnancům nebezpečné

Nedávno otevřené sídlo společnosti Apple je na první pohled krásné. Uvnitř ale představuje hrozbu pro své zaměstnance. Apple Park je vybavený jedním open space za druhým a ty jsou odděleny velkými skleněnými deskami. Pracovníci prý často vrážejí do takřka neviditelných skel, což způsobuje zranění na pracovišti.

 

Podle informací serveru Bloomberg se nyní v pracovních týmech řeší, jak problému zabránit. I když to zní možná trochu komicky a kdekdo by namítl, že prostě musí zaměstnanci dávat pozor, aby nenarazili do skleněné desky, v pracovním shonu se to zřejmě občas přihodí. Zatím se přistoupilo k lepení štítků na nebezpečné průhledné plochy.

 

Apple Park se pyšní i divadlem Steva Jobse

V areálu sídla je hned několik budov. Jednou z nejzajímavějších je jistě i tzv. Steve Jobs Theater. To je vysoké přes 6 metrů a v průměru dosahuje více než 50 metrů. Bude sloužit především pro budoucí akce, kde má Apple představovat nové produkty. Svoji premiéru má už za sebou. Apple 12. září právě tady poprvé ukázal iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X.

Apple Park Steve Jobs Theater

Zdroj: 9to5mac.com

Můžeme pomoci jinak?Kontaktujte nás