Apple kurzy a školení na míru

Posted by | · | Naše služby | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Apple kurzy a školení na míru

Produkty společnosti Apple jsou intuitivní a navržené tak, aby fungovaly ihned po rozbalení. Ne každý uživatel však má čas objevovat všechny možnosti, které mu systémy iOS, macOS, watchOS a tvOS vůbec nabízí. Často proto zkouší, ptají se svých známých a hledají různě po internetu. Přitom jen stačí nám napsat a společně vyřešíme vše potřebné. Pobavíme se o tom, k čemu zařízení využíváte a my pro vás připravíme školení přímo na míru. Takže se dozvíte jen to, co skutečně využijete.

 

Pro koho děláme školení a konzultace

Rádi poradíme každému, kdo o naší pomoc požádá. Chceme vzdělávat naše klienty a ukázat jim všechny možnosti, které Apple produkty nabízejí. Možných témat konzultací je hned několik. Máte svůj první Mac, iPhone nebo iPad a chcete se naučit ho používat? Zajímá vás vývoj aplikací a chcete si vytvořit vlastní aplikaci? Znáte aplikace Kalendář, Připomínky, Poznámky, Mail nebo snad aplikaci Fotky a nevíte, co všechno se s těmito nástroji dá dělat? Pokud jste se v tomto odstavci našli, napište nám a pojďme se do toho společně pustit.

Jak to s námi funguje

Stačí nám zavolat, popřípadě zaslat požadavek a my se co nejdříve ozveme zpět. Společně probereme oblasti, které by vás mohli zajímat a domluvíme se na termínu a místě konání naší schůzky, kterou můžeme uskutečnit například nad šálkem dobré kávy ve vaší oblíbené kavárně.

Chcete se naučit víc?Kontaktujte nás