Články, novinky a návody ze všech Apple magazínů na jednom místě – v aplikaci STROODEL

Posted by | · | Články | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Články, novinky a návody ze všech Apple magazínů na jednom místě – v aplikaci STROODEL

Co nám Apple představí konferenci? Bude mít nový iPhone zahnutý displej a holografickou klávesnici? Odpovědi na tyto otázky chce znát vždy každý. Nutno ovšem podotknout, že některé věci se z kalifornské společnosti prostě nedostanou a existuje jen hrstka vyvolených, která o chystaných novinkách ví dopředu. Ovšem Apple magazíny nepíší jen o těchto spekulacích. Publikují i jiné a mnohdy zajímavější články, ale čtenářům takové informace někdy utečou, neboť času je málo a článků je obrovské množství.

 

 

Na základě rozhovorů s našimi klienty a lidmi z okolí, jsme se pustili do práce a vytvořili aplikaci STROODEL, která má za úkol všechny tyto články, novinky a návody dostat na jedno místo a zpřístupnit tak veškerý obsah ihned po otevření. Články z webů iPureApplištěJablíčkář, Letem světem Applem, Apple novinky, iMagazín a další tak najdete na jednom místě a můžete číst, porovnávat články, sdílet se svými přáteli a to všechno tak jednoduše, jak jen to jde a bez reklam.

Od dnešního dne tak nemusíte složitě vkládat “feedy” do Pocketu nebo jiné RSS čtečky. Nemusíte navštěvovat tyto zájmové weby přes prohlížeč. Postačí si jen otevřít STROODEL a všechno tam máte. Jen si vyberete magazíny, které rádi sledujete a aplikace se už o všechno ostatní postará.

 

 

Nastavení aplikace STROODEL

  • Aplikaci si můžete ZDARMA stáhnout v App Store
  • Jako první vás přivítá úvodní obrazovka, kde kliknete na tlačítko „Nastavit stroodel
  • Vyberete si oblíbené magazíny a kliknete na „Začít
  • Nyní můžete procházet články, sdílet na sociální sítě nebo posílat svým přátelům, kolegům a známým (pomocí tlačítka pro sdílení – obdélník s šipkou nahoře)

Poznámka: Při otevření článku se vám vpravo nahoře objeví znak prohlížeče Safari. Je tam z toho důvodu, že RSS feed nezobrazuje některá data z článků. Převážně to jsou obrázky a videa. Po kliknutí na toto tlačítko se vám v aplikaci otevře právě prohlížeč Safari a v něm veškerý obsah, včetně videí a obrázků.

V současné době je k dispozici verze pouze pro iOS. Rozšíření pro Mac se plánuje v brzké době a přidání zahraničních webů také. Již brzy se tak můžete těšit na obsah z webů 9to5mac, Macrumors a jim podobné.

 

Stáhněte si aplikaci ještě dnes Stáhnout